Przejdź do treści

Adres

ADRES DLA FIRMY


Adres dla firmy to podstawowa usługa, którą oferujemy. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jeżeli przy zakładaniu firmy nie chcesz podawać swoich prywatnych danych adresowych, zarejestruj firmę pod wirtualnym adresem i chroń swoją prywatność.

Adres wirtualny spełnia także dodatkowe cele. Może służyć jako adres korespondencyjny oraz jako adres marketingowy. Do tego, współpracując z nami możesz wybrać szeroki zakres obsługi korespondencji – od odbierania przesyłek, przez informowanie o ich otrzymaniu, po rejestrację i wysyłkę wybranych listów.

Lokalizacja biznesu także kreuje jego wizerunek. Firma o prestiżowej lokalizacji, jest lepiej postrzegana w oczach klientów. Niekiedy taka lokalizacja może spełniać założone cele strategiczne biznesu, gdy na przykład centrum dystrybucyjne powinno mieć adres w centralnej Polsce i będzie to lepiej postrzegane przez kontrahentów. Dodatkowo swoje spotkania biznesowe możesz zorganizować w naszych salach konferencyjnych. Kameralna, elegancka przestrzeń z pewnością zostanie pozytywnie odebrana przez twoich kontrahentów.

Wybierając współpracę z nami możesz zyskać dodatkowo:

  • pomoc w założeniu firmy,
  • wirtualne prowadzenie księgowości,
  • wygodną obsługę korespondencji.

Wybierz jeden z wygodnych pakietów biznesowych, które oferujemy, uzupełnij go usługami dodatkowymi i zyskaj wygodny sposób na prowadzenie swojej firmy. Zyskaj czas na planowanie strategii i rozwój firmy, a nam zostaw formalności i żmudne prace administracyjne. Jeśli ich nie lubisz i nie czujesz – właśnie znalazłeś rozwiązanie dla twoich utrudnień.


adres dla firmy

Zobacz także:

KSIĘGOWOŚĆ