Przejdź do treści

Usługi


WIRTUALNE BIURO

Wirtualne biuro to pełen zakres wyczerpujących usług dla Twojej firmy. To nie tylko adres do rejestracji firmy, ale o wiele więcej możliwości. Poznaj je wszystkie.

Adres wirtualny to idealne rozwiązanie jeśli zależy Ci na prestiżowej lokalizacji lub gdy nie chcesz podawać swojego domowego adresu. To świetne rozwiązanie.

Adres do rejestracji to także adres, który możesz wykorzystać do obsługi korespondencji lub dla celów marketingowych. Obsługa korespondencji to także obowiązek, który od Ciebie przejmiemy. Zależnie od wybranego zakresu możesz zlecić nam odbiór, rejestrowanie i także nadawanie przesyłek.

Poznaj także możliwość zlecenie nam usług księgowych. Prowadzimy księgi, sprawy kadrowe, doradzamy i pomagamy przygotowywać pisma do urzędów. Z nami księgowość przestaje być nużącym obowiązkiem i nie będzie spędzać Ci już snu z powiek.

Planujesz założenie spółki, ale ciągle nie masz na to czasu? Pomożemy! Zleć nam rejestrację spółki, a my dopełnimy w Twoim imieniu wszystkich formalności. Nieważne czy zakładasz niewielką spółkę akcyjną czy rozbudowaną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Skrócimy maksymalnie ten proces i dotrzymamy wszystkich obowiązków.

wirtualne biuro

ZOBACZ TAKŻE:

Pakiety biznesowe