Przejdź do treści

Pakiet firma smart

ADRES WIRTUALNY


Adres wirtualny to podstawa tego pakietu. Maksymalnie zoptymalizowany, najczęściej wybierany przez naszych klientów. Korzystając z niego otrzymujesz możliwość zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem oraz wykorzystania adresu dla celów marketingowych i korespondencyjnych. Mamy dostępną lokalizację w Wołominie. Pamiętajmy, że lokalizacja firmy często buduje jej wizerunek i pozytywnie wpływa na sposób odbierania przedsiębiorstwa przez kontrahentów. Dodatkowo jest to dobre rozwiązanie, gdy nie chcemy lub nie możemy podawać swojego adresu domowego, lub gdy zwyczajnie nie jesteśmy właścicielami żadnej nieruchomości.

Jak już wspomniano adres można wykorzystać także dla celów marketingowych (lub reklamowych) i korespondencyjnych. Zakres pakietu obejmuje także obsługę poczty.

Zakres pakietu

W zakres pakietu wchodzi udostępnienie adresu do rejestracji (wykorzystanie adresu bez umowy grozi roszczeniem odszkodowawczym w wysokości 10.000 zł) i korespondencji wraz z obsługą pocztową:

  • odbiór listów zwykłych i paczek do 100 sztuk/miesięcznie,
  • powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie,
  • przechowywanie listów,
  • skanowanie wskazanych listów (po podpisaniu upoważnienia).

CENNIK

  • 89 zł/mc = 2136 zł* za 24 miesiące 
  • 99 zł/mc = 1188 zł* za 12 miesięcy
  • 119 zł/mc = 714 zł* za 6 miesięcy

Nasz zakres usług jest dużo bardziej rozbudowany. Oferujemy na przykład pomoc w zakładaniu firmy. Jeżeli potrzebują Państwo założyć spółkę, z nami dopełnienie wszelkich formalności będzie łatwiejsze. Zyskuje się także pewność prawidłowego dopięcia wszystkich obowiązków.

Dodatkowo współpracując z nami można skorzystać z usług księgowych. To wygodna opcja, zlecenia obowiązków, które nie do końca czujemy, a w których ważna jest terminowość i znajomość przepisów. Ich częste zmiany sprawiają dużą trudność, łatwo popełnić błąd, który może wiele kosztować.


adres wirtualny

Zobacz także:

PAKIETY BIZNESOWE