Pakiet firma standard

ADRES WIRTUALNY


Adres wirtualny to podstawa tego pakietu. Maksymalnie zoptymalizowany, najczęściej wybierany przez naszych klientów. Korzystając z niego otrzymujesz możliwość zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem oraz wykorzystania adresu dla celów marketingowych i korespondencyjnych. Mamy dostępne dwie lokalizacje – w Warszawie oraz w Wołominie. Pamiętajmy, że lokalizacja firmy często buduje jej wizerunek i pozytywnie wpływa na sposób odbierania przedsiębiorstwa przez kontrahentów. Dodatkowo jest to dobre rozwiązanie, gdy nie chcemy lub nie możemy podawać swojego adresu domowego, lub gdy zwyczajnie nie jesteśmy właścicielami żadnej nieruchomości.

Jak już wspomniano adres można wykorzystać także dla celów marketingowych (lub reklamowych) i korespondencyjnych. Zakres pakietu obejmuje obsługę poczty, a także dostęp do sali konferencyjnej.

Zakres pakietu

W zakres pakietu wchodzi udostępnienie adresu do rejestracji i korespondencji wraz z obsługą pocztową:

  • odbiór listów zwykłych i paczek do 100 sztuk/miesięcznie,
  • powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie,
  • przechowywanie listów,
  • rejestrowanie przychodzącej poczty,
  • skanowanie wskazanych listów (po podpisaniu upoważnienia),
  • zależnie od zapotrzebowania – przesłanie korespondencji na wskazany przez klienta adres (dodatkowo płatne),
  • dostęp do sali konferencyjnej (3 godziny miesięcznie).

CENNIK

  • 65 zł/miesiąc lub 780 zł za 12 miesięcy,
  • 75 zł/miesiąc lub 450 zł za 6 miesięcy.

Zakres pakietu można rozszerzyć o wybrane usługi dodatkowe. Dostępność sali można uzupełnić o serwis kawowy. Istnieje także możliwość zwiększenia limitu odbioru paczek lub ilości skanowanej korespondencji. Możemy także zmienić powiadomienie e-mailowe o oczekującej poczcie, na telefoniczne. Dzięki skanowaniu poczty i przesyłaniu jej na e-mail w tym samym dniu można zapoznać się z otrzymanymi listami.

Nasz zakres usług jest dużo bardziej rozbudowany. Oferujemy na przykład pomoc w zakładaniu firmy. Jeżeli potrzebują Państwo założyć spółkę, z nami dopełnienie wszelkich formalności będzie łatwiejsze. Zyskuje się także pewność prawidłowego dopięcia wszystkich obowiązków.

Dodatkowo współpracując z nami można skorzystać z usług księgowych. To wygodna opcja, zlecenia obowiązków, które nie do końca czujemy, a w których ważna jest terminowość i znajomość przepisów. Ich częste zmiany sprawiają dużą trudność, łatwo popełnić błąd, który może wiele kosztować.


adres wirtualny

Zobacz także:

PAKIET FIRMA PRESTIGE