Pakiety


WIRTUALNY ADRES WARSZAWA


Wirtualny adres Warszawa to podstawowa nasza usługa, wchodząca w każdy z powyższych pakietów, poza korespondencyjnym. Adres może być wykorzystany także dla celów marketingowych i pocztowych.

Pakiety skomponowane są tak, by spełniać zarówno niewielkie jak i mocno rozbudowane potrzeby. Zaczynając od obsługi korespondencji, po wynajem sali konferencyjnej lub pozyskanie dedykowanego numeru telefonu. Zawsze staramy się, by nasza oferta była uszyta na miarę i spełniała tak różne potrzeby naszych klientów. Najważniejsze by było ekonomicznie, wygodnie i kompleksowo.

Pakiet korespondencyjny obejmuje podstawową obsługę korespondencji, z możliwością rozszerzenia jej o usługi dodatkowe. Nie oferuje wirtualnego adresu. To najskromnijeszy z naszych pakietów.

Pakiet eko to nieznacznie większy zakres obsługi korespondencji, ale przede wszystkim wygodny adres do zarejestrowania swojej firmy w Warszawie lub w Wołominie.

Pakiet standard – to najczęściej wybierany z naszych pakietów. Zyskujesz nie tylko adres wirtualny, ale także optymalny zakres obsługi pocztowej (odbieranie, rejestrowanie, skanowanie), a także dostęp do sali konferencyjnej (3 godziny).

Pakiet prestige to szeroka oferta. W jej zakres wchodzi adres wirtualny, szeroka obsługa korespondencji (dodatkowa obsługa poczty wychodzącej), dostęp do sali konferencyjnej (6 godzin), a nawet dedykowany numer telefonu.

Dopełnieniem naszej oferty jest szereg usług dodatkowych, które można dobierać zależnie od wymagań i potrzeb.

wirtualny adres warszawa

ZOBACZ TAKŻE:

Wszystkie nasze USŁUGI