Przejdź do treści

Pakiet firma eko

ADRES DO REJESTRACJI


Adres do rejestracji to najważniejszy atut tego pakietu. Korzystając z niego otrzymujesz możliwość zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem. Oferujemy dwie lokalizacje – w Warszawie lub w Wołominie. Atrakcyjna lokalizacja firmy wpływa na sposób w jaki jest ona postrzegana przez klientów. Prestiżowa lokalizacja warszawska, wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa i może przyczynić się do większego zainteresowania potencjalnych kontrahentów.

Adres możesz wykorzystać także dla celów marketingowych (lub reklamowych) i korespondencyjnych. W zakres pakietu wchodzi także obsługa korespondencji, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Zakres pakietu

W zakres pakietu wchodzi udostępnienie adresu do rejestracji (wykorzystanie adresu bez umowy grozi roszczeniem odszkodowawczym w wysokości 10.000 zł) i korespondencji wraz z obsługą pocztową:

  • odbiór listów zwykłych i paczek do 30 sztuk/miesięcznie,
  • powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie,
  • przechowywanie listów.

Udostępniony adres do rejestracji firmy, można wykorzystać także na cele reklamowe.

CENNIK

  • 49 zł/mc = 1176 zł* za 24 miesiące 
  • 60 zł/mc = 720 zł* za 12 miesięcy
  • 85 zł/mc = 510 zł* za 6 miesięcy

Pomagamy też w rejestrowaniu spółek i prowadzeniu spraw księgowych. Zlecając nam te działania klient zyskuje pewność prawidłowego zrealizowania swoich obowiązków i dopięcia formalności, a dodatkowo oszczędza czas i deleguje nam swój nadmierny zakres obowiązków.

Polecamy także zapoznanie się z naszymi kolejnymi pakietami biznesowymi, w których udostępniamy adres do rejestrowania firmy oraz szerszy zakres obsługi korespondencji.


adres do rejestracji

Zobacz także:

PAKIET FIRMA SMART