Pakiet firma eko

ADRES DO REJESTRACJI


Adres do rejestracji to najważniejszy atut tego pakietu. Korzystając z niego otrzymujesz możliwość zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem. Oferujemy dwie lokalizacje – w Warszawie oraz w Wołominie. Atrakcyjna lokalizacja firmy wpływa na sposób w jaki jest ona postrzegana przez klientów. Prestiżowa lokalizacja warszawska, wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa i może przyczynić się do większego zainteresowania potencjalnych kontrahentów.

Adres możesz wykorzystać także dla celów marketingowych (lub reklamowych) i korespondencyjnych. W zakres pakietu wchodzi także obsługa korespondencji, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Zakres pakietu

W zakres pakietu wchodzi udostępnienie adresu do rejestracji i korespondencji wraz z obsługą pocztową:

  • odbiór listów zwykłych i paczek do 30 sztuk/miesięcznie,
  • powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie,
  • przechowywanie listów,
  • zależnie od zapotrzebowania – przesłanie korespondencji na wskazany przez klienta adres (dodatkowo płatne).

Udostępniony adres do rejestracji firmy, można wykorzystać także na cele reklamowe.

CENNIK

  • 45 zł/miesiąc lub 540 zł za 12 miesięcy,
  • 55 zł/miesiąc lub 330 zł za 6 miesięcy,

Zakres pakietu można rozszerzyć o wybrane usługi dodatkowe. Zalicza się do nich m.in. skanowanie poczty po uzyskaniu upoważnienia, obsługa poczty wychodzącej, w tym także drukowanie listów, przekazywanie poczty kurierem i telefoniczne informowanie o oczekujących przesyłkach, zamiast e-mailowego.

W naszej ofercie znajduje się także możliwość wynajmu sali konferencyjnych. To rozwiązanie sprawdzi się idealnie, gdy planujemy indywidualne szkolenia na przykład dla naszych pracowników lub niewielkie spotkania biznesowe dla kontrahentów. Pomagamy też w rejestrowaniu spółek i prowadzeniu spraw księgowych. Zlecając nam te działania klient zyskuje pewność prawidłowego zrealizowania swoich obowiązków i dopięcia formalności, a dodatkowo oszczędza czas i deleguje nam swój nadmierny zakres obowiązków.

Polecamy także zapoznanie się z naszymi kolejnymi pakietami biznesowymi, w których udostępniamy adres do rejestrowania firmy, szerszy zakres obsługi korespondencji, a nawet dostęp do sali konferencyjnej (na określoną liczbę godzin), a także dedykowany numer telefonu, z możliwością przekierowania.


adres do rejestracji

Zobacz także:

PAKIET FIRMA STANDARD