Przejdź do treści

Usługi księgowe przy okazji wynajmu wirtualnego biura

Usługi księgowe przy okazji wynajmu wirtualnego biura

Wynajem lokalu pod biuro, jak również zatrudnienie odpowiedniego biura rachunkowego jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoi przed właścicielem firmy. A gdyby tak połączyć jedno z drugim i uzyskać wersję dużo prostszą i bardziej efektywną? To możliwe sięgając po wirtualne biuro z usługą obsługi księgowej dla firm. Jak ono działa? Jakie można dzięki temu otrzymać korzyści? Czy jest to full pakiet, który wystarczy każdemu przedsiębiorcy?

Wirtualne biuro – usługa dla wielu przedsiębiorców

Wirtualne biuro jest to jedna z usług, jaka na przestrzeni ostatnich lat cieszy się niezwykle dużą popularnością. Jest to możliwość wynajmu adresu, pod którym zarejestrowana zostaje firma, bez konieczności wynajmu lokalu, który jest bardzo dużym kosztem. Na pewno taka opcja skierowana jest do tych wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują adresu firmowego w dokumentacji, a nie mają konieczności posiadania lokalu fizycznie.

Wirtualne biuro z możliwością obsługi księgowej

To, co w sposób szczególny cieszy się bardzo dużą popularnością, to możliwość posiadania nie tylko prestiżowego adresu, ale także i dodatkowo profesjonalnej obsługi księgowej. Dzięki takiej opcji nie trzeba szukać biura rachunkowego, nie trzeba też samemu martwić się kwestią faktur, rozliczeń, opłat i innych rzeczy, które związane są z formalnościami. Tutaj otrzymuje się kompleksową obsługę zarówno dla małej firmy, jak również i dla dużego przedsiębiorstwa. Usługi księgowe przy okazji wynajmu wirtualnego adresu, to przede wszystkim wygoda.

usługi księgowe

Co oferuje wirtualna księgowa?

Wirtualny księgowy to kompleksowa obsługa w zakresie prowadzenia księgowości firmy. Co więc obejmuje wachlarz ofertowy w tym zakresie? Dla działalności gospodarczej jest to prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji VAT, roczne rozliczenia podatkowe, jak również konsultacje w zakresie prowadzenia działalności, czy pomocy w jej założeniu. W przypadku zaś spółek, jest to prowadzenie ksiąg handlowych przedsiębiorstwa, przygotowywanie bilansów, raport kasowy czy też konsultacje w zakresie prowadzenia spółek, ich zakładania i rozwiązywania. Co więcej, wirtualne biuro rachunkowe oferuje także rozliczenia pracowników i ZUS, rejestrację firm w Urzędach Skarbowych i ZUS, reprezentowanie klienta przed urzędami i sądami, sporządzanie różnego rodzaju pism i wypełnianie dokumentów. To także wykonywanie prac niestandardowych, w tym wprowadzenie korekt z winy zleceniodawcy, sporządzanie not korygujących czy świadczenie dodatkowych konsultacji.

Chcąc cieszyć się w pełni profesjonalnymi usługami na najwyższym poziomie, pragnąc obsługi księgowej, a jednocześnie biura wirtualnego, na pewno warto wybrać pakiet 2 w 1, dzięki któremu każdy, nawet najbardziej wymagający właściciel firmy, jest w stanie otrzymać maksimum płynących z tego tytułu korzyści.