Przejdź do treści

Wybór pakietu

WIRTUALNE BIURO WARSZAWA

Czym kierować się przy wyborze pakietu?


Wirtualne biuro Warszawa to kompleksowy zestaw usług ułatwiający prowadzenie firmy. Zakres możliwości, które oferujemy podzieliliśmy w wygodne pakiety biznesowe. Można je wybierać zależnie od swoich potrzeb, elastycznie rozszerzać i dostosowywać.

Pakiet korespondencyjny będzie idealny dla firm, które potrzebują wyłącznie adresu do obsługi pocztowej. Pod udostępnionym przez nas adresem nie można zarejestrować firmy, ale adres ten można podać na materiałach reklamowych i firmowych. Za jego pośrednictwem obsłużymy naszą korespondencję. Biuro poinformuje nas o oczekującej poczcie, zeskanuje wybrane listy lub wyśle do nas oczekujące przesyłki. Wszystko zależy od wybranego przez nas zakresu współpracy.

Pakiet eko firma oferuje już adres do zarejestrowania firmy. Możemy więc budować dzięki niemu wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Poza tym pakiet eko to rozszerzona obsługa korespondencji.

Pakiet standard, najbardziej zoptymalizowany i najczęściej wybierany przez naszych kontrahentów. Poza wygodną obsługą korespondencji i dostępnością adresu wirtualnego, oferuje także możliwość skorzystania z sali konferencyjnej.

Pakiet prestige oferuje bardzo szeroki zakres korespondencji, oczywiście daje także adres wirtualny do zarejestrowania firmy, a także większy zakres czasowy do korzystania z sali konferencyjnej.

WIRTUALNE BIURO WARSZAWA

To jaki pakiet wybierzemy, zależy od naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy adres do zarejestrowania firmy i obsługę korespondencji w większym zakresie wybierzmy Pakiet Standard. Jeśli interesuje nas jedynie obsługa pocztowa, wybierzmy pakiet korespondencyjny.

Warto zapoznać się z wszystkimi naszymi pakietami, a także usługami dodatkowymi.


wirtualne biuro warszawa

Zobacz także:

WSZYSTKIE NASZE PAKIETY